GDZIE NAS SŁUCHAĆ?

Ramówka: 


Push reSTARTPush reSTART to program, w którym Vaderio i Pimol przedstawiają swoje odczucia z ostatniego miesiąca pod kątem gier, filmów, seriali i książek, które przeszli, obejrzeli lub przeczytali. W trakcie każdego odcinka dwaj przyjaciele dzielą się swoimi spostrzeżeniami i opowiadają o swoich prywatnych przeżyciach. Ten podcast to źródło śmiesznych anegdot i ciekawostek z różnych dziedzin popkultury. Jeśli interesują Cię gry, filmy i seriale, to Push reSTART jest idealnym miejscem dla Ciebie.


ContinueContinue to program prowadzony przez Vaderio i Pimol, poświęcony bieżącym wydarzeniom w branży gier i technologii. Podczas każdego odcinka nasz zespół analizuje najważniejsze informacje z ostatniego miesiąca, takie jak premiery gier, nowy sprzęt i aktualne trendy. Staramy się ukazać różne perspektywy, aby podzielili się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Jeśli interesujesz się grami i technologią i chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, Continue to idealny program dla Ciebie.Push STARTPush START to miesięczny program prowadzony przez Vaderio i Pimola, w którym podejmują oni różnorodne tematy związane z grami komputerowymi oraz innymi dziedzinami popkultury. Podczas każdego odcinka chłopaki obalają mity, analizują aktualne trendy, przygotowują zestawienia i wspominają kultowe gry z przeszłości. Push START to idealne miejsce dla tych, którzy chcą poznać ciekawostki i fakty z branży gier komputerowych oraz innych dziedzin popkultury. Jeśli szukasz nowych informacji i inspiracji, Push START to doskonały wybór dla Ciebie.Critical Hit 


Critical Hit to satyryczny program prowadzony przez Vaderio i Pimola, w którym przedstawiają oni swoją ostro zabarwioną opinię na temat najważniejszych wydarzeń z ostatniego miesiąca z social mediów oraz  branży gier. Podczas każdego odcinka chłopaki nie boją się rzucić mięsem i obrażać innych, a ich sarkastyczny humor i mocne komentarze z pewnością rozśmieszą Cię do łez. Jeśli szukasz programu, w którym nie boją się mówić tego, co myślą, i lubisz ostre dowcipy, to Critical Hit jest właśnie dla Ciebie.
Uwaga, ten program może zawierać treści nieodpowiednie dla niektórych słuchaczy.


Super CHARGESuper CHARGE to bonusowe odcinki podcastu prowadzonego przez Vaderio i Pimola. Podczas tych specjalnych wydań zapraszają oni ciekawych gości z różnych dziedzin nauki, aby skonfrontować ich z branżą gier. Są to też doskonałe okazje do rozmów z autorami i deweloperami o ich dziełach. Super CHARGE to także miejsce, w którym podejmujemy gorące tematy, które nie zawsze zmieszczą się w ramach naszych innych formatów. Jeśli chcesz poznać ciekawych gości i dowiedzieć się więcej o branży gier, Super CHARGE jest idealnym programem dla Ciebie.


Jesteśmy na wszystkich ważnych serwisach podcastowych: 


Spotify

Apple Podcasts

Anchor

Google Podcasty

YouTube

Popularne posty z tego bloga

Continue #4 E3 bez TRZY i bez E

Push START #77 - Czy sztuczna inteligencja zastąpi ludzi? 🧠 Przerażające wnioski! 😱😱