Push reSTART #17 - PIEP*ZYĆ Fallout ☣️☢️🎮 Push reSTART powraca z kolejnym miesięcznym podsumowaniem! W najnowszym odcinku omawiamy nasze przeżycia z kwietnia - co oglądaliśmy i w co graliśmy? 📺🎮
🌟 Zapraszamy do wysłuchania naszych opinii na temat takich produkcji jak "IGRZYSKA ŚMIERCI: BALLADA PTAKÓW I WĘŻY", "Fallout" czy "Dżentelmeni". To tylko niektóre z tytułów, które trafiły na nasze ekrany w minionym miesiącu! 🌟
💥 W sekcji gier wychodzimy poza granice rzeczywistości - od przygód z "Pokemon Lets GO" po kultowy "Fallout" i antycypowane "Diablo 4". 💥

Zapraszamy do słuchania na Spotify, Apple Podcasts i innych platformach podcastowych! Link w opisie! #PushreSTART #Podcast #GryKomputerowe #Seriale #Książki #Gaming #Kultura 🎧📺

ROZDZIAŁY:
00:00:00 - 00:00:11 INTRO
00:00:12 - 00:00:47 WSTĘPNIACZEK
00:00:18 - 00:09:10 CO U NAS
00:09:11 - 00:12:23 CO U WAS
00:12:24 - 00:29:42 FILMY I SERIALE
00:29:43 - 00:52:17 GRY
00:52:17 - 00:52:46 MOWA KOŃCOWA
00:52:47 - 00:52:57 OUTRO

📢📢📢📢📢📢📢📢📢
ZAPRASZAM NA:
💬 www.pushstart.pl
📣 Discord: https://discord.gg/efFgJuJJ6A
💰 Patronite: https://patronite.pl/www.pushstart.pl
🎙 Podcast Push START: youtube.com/@PodcastPushSTART
🔮 Threads : @podcastpushstart
📸 Instagram : @podcastpushstart
📱 TikTok: @podcastpushstart
🗃 Grupa Facebook : facebook.com/groups/1521376121384209

 • Wideo:

  • Życzenie  Nastoletnia Asha z pomocą przyjaciół oraz magicznej gwiazdy z nieba stawia czoła złemu władcy, by ocalić swoją społeczność.

  • IGRZYSKA ŚMIERCI: BALLADA PTAKÓW I WĘŻY
   Młody Coriolanus Snow zostaje mentorem trybutki z Dwunastego Dystryktu podczas 10. Głodowych Igrzysk. Od tego momentu losy jego i Lucy Gray Baird nierozerwalnie się splatają.

  • Fallout  Serial na podstawie jednej z najlepszych serii gier w historii. "Fallout" to opowieść o tym, co się ma i czego się nie ma w świecie, w którym niewiele zostało.

  • Dżentelmeni Kiedy arystokrata Eddie dziedziczy rodzinną posiadłość, odkrywa, że ​​jest ona siedzibą narkotykowego imperium, a jego właściciele nigdzie się nie wybierają.

  • Piep*yc Mickiewicza  Po utracie pracy na uczelni Jan Sienkiewicz znajduje posadę jako polonista w liceum. Tam pod jego skrzydła trafia najgorsza klasa w szkole.

  • Good Doctor 6 Sezon  Młody, niezwykle uzdolniony lekarz z autyzmem otrzymuje pracę na oddziale chirurgii prestiżowego szpitala.

  • Sand Land W świecie zamienionym w jałową pustynię Książę Demonów Belzebub i jego towarzysze wyruszają w podróż, aby odnaleźć Legendarne Źródło i przywrócić krainie dostęp do wody.

  • Avatar Last Airbender  Kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach znika strażnik pokoju, Awatar, który jest jedyną osobą potrafiącą panować nad czterema żywiołami, Naród Ognia postanawia podbić pozostałe królestwa

  • Dmuchacze Szkła Dziesiątka artystów staje w szranki o tytuł mistrza i nagrodę w wysokości 60 tysięcy dolarów. Kto wykona najpiękniejsze rzeźby ze szkła dmuchanego?

  • Detektyw Monk Konsultant policji cierpiący na nerwicę natręctw rozwiązuje zagadki kryminalne.

  Gry: 

  • Pokemon Lets GO Pokemon: Let’s Go, Pikachu! to gra RPG opracowana z myślą o konsoli Nintendo Switch. Gracz podróżuje po trójwymiarowym świecie z tytułowym stworkiem Pikachu i łapie inne pokemony, tresuje je i wystawia do turowych walk z podopiecznymi innych postaci.

  • The Binding of Isaac

   Repentance jest rozszerzeniem do The Binding of Isaac: Rebirth, wprowadzającym nowe lokacje, przeciwników i przedmioty oraz alternatywną ścieżkę z innym bossem i zakończeniem. DLC zostało opracowane przez studio Nicalis.

   To jest dodatek do gry The Binding of Isaac: Rebirth.

  • Fallout  Klasyczna gra cRPG, stworzona przez ekipę deweloperską Black Isle Studios. Akcja Fallout osadzona została w postapokaliptycznym świecie przyszłości.

  • Diablo 4  Diablo 4 to RPG typu hack-n-slash od studia Blizzard Entertainment. Gracz wybiera jedną z kilku dostępnych postaci, a następnie wyrusza w świat, aby walczyć z hordami potworów. Gra powraca do mrocznego klimatu pierwszych dwóch odsłon i kładzie duży nacisk na aspekt sieciowy.
AUTOR: https://chat.openai.com

Popularne posty z tego bloga

Continue #4 E3 bez TRZY i bez E

Super CHARGE #2 - na żywo z... Summer Game Fest 2023

Critical Hit #6 - Inwestorzy nienawidzą @Arkadikuss