Push reSTART #16 - DIUNKA na dwa serca

W najnowszym odcinku Push reSTART zapraszamy Was do podsumowania minionego miesiąca! Przez ostatnie tygodnie mieliśmy okazję zanurzyć się w różnorodne światy popkultury. Oglądaliśmy fascynujące serie takie jak "Koło Czasu" czy "Tokio Vice", a także zanurzyliśmy się w klimatyczne produkcje filmowe, jak "Diuna" czy "Julia i Julia". Nie zabrakło także czasu na eksplorację literackich światów, w tym między innymi bestsellerowej sagi "Świat Pancerza" oraz klasycznej "Diuny". Ponadto, zapraszamy Was do poznania naszych gamingowych przygód, w które wcieliły się takie tytuły jak "Bioshock", "Escape From Tarkov" czy "Backpack Battles". Nie mogło również zabraknąć wspomnień o naszych ulubionych grach, filmach i książkach, które wypełniły nasz czas w minionym miesiącu. Zapraszamy do słuchania!


ROZDZIAŁY: 
00:00:00 - 00:00:12 INTRO 
00:00:13 - 00:00:37 WSTĘPNIACZEK 
00:00:38 - 00:02:42 ZDENEROWANIE MIESIĄCA 
00:02:43 - 00:10:26 CO U NAS 
00:10:27 - 00:21:34 WASZE KOMENTARZE
00:21:35 - 00:42:07 WIDEO
00:42:08 - 01:00:27 GRY
01:00:28 - 01:05:11 KSIĄŻKI
01:05:12 - 01:05:36 MOWA KOŃCOWA 
01:05:37 - 01:05:48 OUTRO

📢📢📢📢📢📢📢📢📢
ZAPRASZAM NA:
💬 www.pushstart.pl
📣 Discord: https://discord.gg/efFgJuJJ6A
💰 Patronite: https://patronite.pl/www.pushstart.pl
🎙 Podcast Push START: youtube.com/@PodcastPushSTART
🔮 Threads : @podcastpushstart
📸 Instagram : @podcastpushstart
📱 TikTok: @podcastpushstart
🗃 Grupa Facebook : facebook.com/groups/1521376121384209


Podsumowanie Miesiąca: Co Oglądaliśmy, W Co Graliśmy i Jakie Książki Czytaliśmy

Wideo:

Koło Czasu S02 - Wciąż na fali emocji po premierze drugiego sezonu tej popularnej serii fantastyczno-przygodowej, kontynuującej opowieść stworzoną przez Roberta Jordana.


Tokio Vice - Wciągający serial kryminalny, przenoszący widzów do niezwykłego świata Tokio pełnego tajemnic i niebezpieczeństw.


Silos - Dynamiczny thriller, który porusza tematykę wojny hybrydowej i walki o przetrwanie w świecie zagrożonym konfliktem.


Diuna  - Adaptacja klasycznej powieści science fiction Franka Herberta, w której śledzimy losy młodego Paula Atreidesa na pustynnym, niebezpiecznym planecie Arrakis.


Diuna 2 - Kontynuacja opowieści z uniwersum Diuny, której fabuła wciąga widza w kolejne pełne niebezpieczeństw przygody.


Julia i Julia - Urocza komedia oparta na faktach, która opowiada równolegle historie dwóch kobiet: Julie Child, znanego szefa kuchni, oraz Julie Powell, która postanawia przygotować 524 przepisy z książki Child w ciągu roku.


Diabeł ubiera się u Prady - Klasyczny film komediowy, który zabiera nas za kulisy nowojorskiego świata mody, gdzie asystentka szefowej największego magazynu modowego musi sprostać wszelkim wyzwaniom.


Sand Land  - Oryginalna produkcja, która przenosi widzów w egzotyczne, mityczne światy, pełne przygód i tajemnic.


LOKI  - Jedna z najnowszych produkcji Marvela, która skupia się na losach tytułowego bohatera, Loki'ego, w alternatywnych rzeczywistościach.


WONKA - Oczekiwany film opowiadający historię młodego Willy'ego Wonki przed otwarciem jego słynnej fabryki czekolady.

Gry:

Bioshock  - Legendarna gra z gatunku FPS, przenosząca graczy do podwodnego miasta Rapture, gdzie czekają na nich tajemnice i niebezpieczeństwa.


Escape From Tarkov - Realistyczna strzelanka z elementami survivalu, osadzona w postapokaliptycznym świecie pełnym ryzyka i wyzwań.


Backpack Battles - Dynamiczna gra, w której gracze rywalizują ze sobą, używając różnorodnych umiejętności i strategii, aby zwyciężyć.

Książki:

Świat Pancerza  - Przygodowa saga fantasy, której fabuła przenosi czytelników do magicznego świata pełnego intryg i niebezpieczeństw.


Diuna  - Klasyczna powieść science fiction Franka Herberta, która opowiada historię politycznych intryg i walki o przetrwanie na tajemniczej planecie.

Zapraszamy do eksploracji fascynujących światów, które odkrywaliśmy w minionym miesiącu!


AUTOR: https://chat.openai.com

Popularne posty z tego bloga

Continue #4 E3 bez TRZY i bez E

Super CHARGE #2 - na żywo z... Summer Game Fest 2023