W trzecim odcinku podcastu Push reSTART przeszliśmy przez kilka ciekawych tematów i wydarzeń, które działy się w naszym życiu w ostatnim czasie. Na samym początku porozmawialiśmy o nominacji do podcastera roku 2022, którą otrzymaliśmy z nieukrywaną radością i dumą. Cieszymy się, że nasza praca zostaje doceniona.

Kolejnym punktem programu było omówienie tematu dziar, który jest szczególnie bliski jednemu z naszych prowadzących. Opowiedział on o swoim doświadczeniu związanych z tatuażami i odkryciu, że w Polsce istnieją artyści, którzy potrafią tworzyć naprawdę piękne i wysokiej jakości prace. W kontekście tatuaży, poruszyliśmy także temat przerabiania zepsutych lub nieudanych tatuaży, co okazało się bardzo interesującą kwestią dla wielu słuchaczy.

Kolejnym tematem, który poruszyliśmy, była nasza niedawna choroba, która skłoniła nas do zastanowienia się nad kwestią zdrowia psychicznego i fizycznego. Omówiliśmy, jak radziliśmy sobie z chorobą oraz jakie kroki podejmujemy, aby dbać o swoje zdrowie. Poruszając temat zdrowia psychicznego, rozmawialiśmy także o depresji i sposobach, w jakie można ją rozpoznać oraz leczyć.

W kolejnej części podcastu przeszliśmy do omówienia kilku ciekawych filmów i seriali, które obejrzeliśmy ostatnio. Na pierwszy ogień poszło kontynuacja popularnej serii "Mroczne Materie", która zaskoczyła nas nieco swoją fabułą. Poruszyliśmy także temat kultowego już serialu "The Office" oraz głośnego filmu "The Last of Us", na którym wielu graczy nie mogło się doczekać. Omówiliśmy też kilka mniej znanych produkcji, takich jak chiński film animowany "New Gods: Nezha Reborn" czy serial "Zielony Wąż".

Ostatnim punktem programu było omówienie kilku gier, które graliśmy ostatnio. Skupiliśmy się na nowej grze osadzonej w świecie Harry'ego Pottera, czyli "Hogwarts Legacy", która wzbudza wiele emocji zarówno wśród fanów, jak i krytyków gier. Rozmawialiśmy także o nieco mniej znanym tytule "Dark and Darker ", który okazał się niezłym zaskoczeniem.

🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊
💬 www.pushstart.pl
📣 Discord: https://discord.com/invite/scDWPURq2T
💰 Dotacje: https://buycoffee.to/pushstart
🎙 Podcast Push START: youtube.com/@PodcastPushSTART
🔮 Twitter : @PushSTARTpl
📸 Instagram : @podcastpushstart
📱 TikTok: @podcastpushstart
🗃 Grupa Facebook : facebook.com/groups/1521376121384209
🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻
Co u nas : 

 • nominacją do podcastera roku 2022

 • Dziark 

 • Koniec sesji u Diabła

 • Chorobowy miesiąc 

 • Deprecha 

 • Rebranding Życia według Lipców na Życie Moniki
Wideo:

 • Mroczne Materie Dwójka dzieci wybiera się na magiczną podróż przez równoległe wymiary.

 • TLoU Dwadzieścia lat po globalnej apokalipsie, która zniszczyła cywilizacje, Joel zostaje zatrudniony aby przemycić dziewczynkę imieniem Ellie poza strefę kwarantanny.

 • The Ofice  Kamery towarzyszą pracownikom oddziału firmy sprzedającej artykuły papierowe w czasie ich codziennych obowiązków.


 • Smoczy Książe
  Niezwykłe odkrycie skłania dwóch będących ludźmi książąt i elfią zabójczynię do zawarcia sojuszu i rozpoczęcia misji mającej zakończyć konflikt między ich krainami.

 • Zielony wąż
  Xiao Qing próbuje wyrwać swoją siostrę ze szponów Fahaia, trafia do dystopijnego miasta i spotyka tajemniczego człowieka, który nie pamięta swojej przeszłości.

 • New Gods Nezha Reborn
  Zwyczajny dostawca i fan wyścigów motocyklowych trafia na dawnych wrogów. Musi na nowo odkryć w sobie boskie moce, aby uratować bliskich.

 • Thunder Force
  W świecie zdominowanym przez superłotrów dwie przyjaciółki z dzieciństwa, z których jedna odkryła sposób na uzyskanie supermocy, muszą wspólnymi siłami ochronić rodzinne miasto.

 • Pajęcza Głowa
  Przyszłość. Skazańcy mają wybór pomiędzy więzieniem, a placówką naukową, gdzie, w zamian za skrócenie wyroku, przyjmują eksperymentalne substancje działające na emocje.

 • Mamy tu ducha
  Gdy rodzina odkrywa w swoim nowym domu ducha o mrocznej przeszłości, staje się internetową sensacją. Zaczyna się nią też interesować podejrzana agencja rządowa.

 • Przerabianie tatuaży
  Przychodzą do programu z koszmarnymi tatuażami. Wychodzą z dziełami sztuki. Mistrzowie tatuażu przerabiają ich pomyłki na wybrane przez ich bliskich projekty jak marzenie.

Gry: 

 • Hogwart Legacy Hogwarts Legacy to trzecioosobowa gra RPG akcji z otwartym światem, która została osadzona w uniwersum Harry’ego Pottera. Wcielamy się w młodego czarodzieja (lub czarodziejkę), który w XIX wieku trafia do tytułowej szkoły magii i czarodziejstwa.

 • Dark and Darker Ukazany z perspektywy FPP sieciowy dungeon crawler autorstwa niezależnego studia Ironmace. Zadaniem rywalizujących drużyn graczy jest odnalezienie, a następnie wyniesienie skarbów z pełnej niebezpieczeństw mistycznej podziemnej fortecy.


Ksiazka : 

 • Malowany człowiek
  Zaszczuta i zdziesiątkowana ludzkość przeklina noc.
  Z każdym zmierzchem, w oparach mgły, nadchodzą opętane żądzą mordu bestie. Przerażeni ludzie chronią się za magicznymi runami. Rzeź ustaje bladym świtem, gdy światło zapędza demony z powrotem w Otchłań.
  Wydaje się, że nikt ani nic nie zdoła powstrzymać otchłańców, kładąc tym samym kres zagładzie. W tym dogorywającym świecie dorasta troje młodych ludzi.
  Bohaterski Arlen, przekonany, że większym od nocnego zła przekleństwem jest strach przepełniający ludzkie serca. Leesha – jej życie zrujnowało jedno proste kłamstwo – nowicjuszka u starej Zielarki. I Rojer, którego los na zawsze odmienił wędrowny Minstrel, wygrywając mu na skrzypkach skoczną melodię.
  Tych troje ma coś wspólnego – są uparci i przeczuwają, że prawda o świecie nie kończy się na tym, co im powiedziano. Czy odważą się jej poszukać, opuszczając chroniony runami azyl?AUTOR: https://chat.openai.com

Popularne posty z tego bloga

Continue #4 E3 bez TRZY i bez E

Super CHARGE #2 - na żywo z... Summer Game Fest 2023

Critical Hit #6 - Inwestorzy nienawidzą @Arkadikuss