Push START #76 - Czy duże studia powinny pracować wyłącznie nad tytułami AAA❓W odcinku Push START #76 który poświęcony jest grom AA, omawiamy tematykę gier, które nie wchodzą w skład kategorii AAA, ale też nie są tak mało znane jak produkcje indie. W trakcie rozmowy poruszamy wiele ciekawych kwestii dotyczących gier AA, w tym to, czym są i jakie cechy charakteryzują te gry. W trakcie dyskusji zwracamy uwagę na to, jakie wady i zalety mają gry AA, na co zwracać uwagę przy ich wyborze oraz jakie gry warto polecić osobom, które chcą poznać ten gatunek. Rozmawiamy również o trendach w tworzeniu gier AA i jakie czynniki wpływają na ich popularność. Podczas odcinka staramy się przyjrzeć się bliżej kategorii gier AA, która często pozostaje pomijana lub jest traktowana marginalnie w porównaniu z grami AAA czy indie. Mamy nadzieję, że wysłuchanie naszej rozmowy pozwoli słuchaczom lepiej poznać ten interesujący gatunek gier i wybrać dla siebie coś ciekawego do zagrania.

🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊
💬 www.pushstart.pl
📣 Discord: https://discord.com/invite/scDWPURq2T
💰 Dotacje: https://buycoffee.to/pushstart
🎙 Podcast Push START: youtube.com/@PodcastPushSTART
🔮 Twitter : @PushSTARTpl
📸 Instagram : @podcastpushstart
📱 TikTok: @podcastpushstart
🗃 Grupa Facebook : facebook.com/groups/1521376121384209
🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻

Odcinek podcastu Push START, w którym rozmawialiśmy o grach AA, był naprawdę interesującym doświadczeniem. W trakcie nagrywania mieliśmy okazję przyjrzeć się temu, czym są gry AA, jakie gry można zaliczyć do tego gatunku, a także jakie są ich wady i zalety.
Na początku rozmowy zdefiniowaliśmy czym są gry AA. Okazuje się, że nie ma jednoznacznej definicji dla tego gatunku, ale można powiedzieć, że są to gry wydane nieco poniżej standardów AAA. Nie są to wielkie produkcje, ale też nie są to małe gry niezależne. Zazwyczaj powstają one w mniejszych studiach, które mają mniejszy budżet niż studia zajmujące się grami AAA.
 Zwróciliśmy też uwagę na fakt, że wiele gier AA ma unikalny styl i klimat, który czasami brakuje w większych produkcjach AAA.
Przeprowadziliśmy też analizę wad i zalet gier AA. Z jednej strony, mniejszy budżet oznacza mniejszy zespół twórców, co może wpłynąć na jakość końcowego produktu. Z drugiej strony, mniejsze studia mają większą swobodę w tworzeniu swoich gier i często ryzykują wprowadzając nowe pomysły i koncepcje, które mogą okazać się bardzo ciekawe i innowacyjne.
W trakcie dyskusji zwróciliśmy też uwagę na fakt, że gry AA często są tworzone z myślą o bardziej dojrzałym odbiorcy i często dotykają trudnych tematów, których nie można znaleźć w większych produkcjach AAA. Przykładem może być tu wspomniany już wcześniej "Hellblade: Senua's Sacrifice", który opowiada o chorobie psychicznej.
Podsumowując, odcinek Push START poświęcony grom AA był bardzo ciekawą i pouczającą rozmową. Dowiedzieliśmy się, czym charakteryzują się gry AA, jakie gry można zaliczyć do tego gatunku, a także jakie są ich wady i zalety. Było to nie tylko fascynujące, ale również pozwoliło nam spojrzeć na branżę gier z innej perspektywy.

AUTOR: https://chat.openai.com

Popularne posty z tego bloga

Continue #4 E3 bez TRZY i bez E

Super CHARGE #2 - na żywo z... Summer Game Fest 2023