Podcast Push START #71 - Epizod Antyinflacyjny czyli gry F2P

Bierzemy na tapetę jakiś ciekawy temat z kategorii od igły po helikopter i staramy się przekazać jak najwięcej interesującej wiedzy oraz naszych życiowych doświadczeń z danego zagadnienia. Ponieważ nasz podcast kręci się wokół tematyki growej i technologicznej to większość poruszanych przez nas zagadnień jest właśnie z tych dzień ale możecie się też czasem spodziewać czegoś zupełnie niespodziewanego.
   🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊🔊 ZAPRASZAMY NA: 💬 www.pushstart.pl 📣 Discord: https://discord.com/invite/scDWPURq2T 💰 Dotacje: https://buycoffee.to/pushstart 🔮 Twitter : @Vaderioo @Pimol87 🕹 Twitch: twitch.tv/vaderioo twitch.tv/pimol87 📸 Instagram : @vaderiopl @zycie_wedlug_lipcow 🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻🌼🌻


Apex Legends
sieciowa strzelanka FPP w formule battle royale, osadzona w futurystycznym uniwersum serii Titanfall. Za produkcję Apex Legends odpowiada studio Respawn Entertainment, a rola wydawcy przypada firmie Electronic Arts.

https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/apex/apex

 

Fortnite
to trzecioosobowa gra akcji składająca się z trzech głównych trybów: kooperacyjnego Ratowania świata, sandboksowego Kreatywnego oraz najpopularniejszego - sieciowego Battle Royale. Tytuł wyprodukowało i wydało studio Epic Games.
https://www.epicgames.com/fortnite


Valorant
Sieciowa strzelanka FPP studia Riot Games, która stanowi swoiste połączenie elementów z hero shooterów i CS:GO. W Valorant dwie 5-osobowe drużyny toczą walki na niewielkich arenach, używając zarówno rozmaitej broni palnej, jak i specjalnych bohaterskich zdolności.
https://playvalorant.com


Warframe
trzonem gry jest ciągły grind na proceduralnie generowanych mapach w trakcie kooperacyjnej rozgrywki.
https://www.warframe.com/landing

 

Star Wars: The Old Republic
Gra MMORPG osadzona w popularnym uniwersum Gwiezdnych Wojen i będąca duchową kontynuacją serii Knights of the Old Republic, przeniesioną na grunt MMO.
https://www.swtor.com


The Elder Scrolls Online
Gra MMORPG osadzona w uniwersum serii The Elder Scrolls. Za stworzenie The Elder Scrolls Online odpowiada ponad 250-osobowy zespół deweloperski studia ZeniMax Online. Akcja toczy się tysiąc lat przed wydarzeniami przedstawionymi w The Elder Scrolls V: Skyrim.
https://www.elderscrollsonline.com


Lost Ark
Dystrybuowane w formule free-to-play sieciowe RPG akcji, stworzone głównie na rynek azjatycki przez południowokoreańskie studio Tripod. Akcja gry toczy się w krainie fantasy, która przed wiekami uniknęła inwazji sił zła dzięki tytułowej Arce.
https://www.playlostark.com


Path of Exile
Przeznaczona do rozgrywki sieciowej gra z gatunku action-RPG stworzona przez nowozelandzkie studio deweloperskie Grinding Gear Games. Akcja Path of Exile toczy się w świecie fantasy, który zniszczony został wskutek potężnego kataklizmu.
https://www.pathofexile.com


Genshin Impact
Za stworzenie Genshin Impact odpowiada MiHoYo. Jest to trzecioosobowa gra RPG akcji z otwartym światem, nastawiona na eksplorację uniwersum pełnego magii i poznawanie jego bogatej historii, a także toczenie walk wykorzystujących combo z żywiołami.
https://genshin.hoyoverse.com

Diablo Immortal
Spin-off popularnej serii gier typu hack'n'slash, którego akcja rozgrywa się między wydarzeniami znanymi z gier Diablo II: Lord of Destruction oraz Diablo III. Kontrolując bohatera należącego do jednej z sześciu klas postaci, walczymy z hordami przeciwników oraz z bossami.
https://diabloimmortal.blizzard.com/pl-pl/

League of Legends
Ciesząca się olbrzymią popularnością gra typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), wyprodukowana przez studio Riot Games. Akcja League of Legends osadzona została w fantastycznym świecie Valoran, którym przez wieki targały krwawe wojny.

https://www.leagueoflegends.com/pl-pl/

Dota 2
Utrzymana w konwencji fantasy gra typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), łącząca elementy strategii czasu rzeczywistego, action-RPG i zręcznościówki.
https://www.dota2.com/home


Call of Duty: Warzone
Darmowa sieciowa strzelanka FPP oparta na grze Call of Duty: Modern Warfare. Warzone oferuje olbrzymią mapę i trzy tryby rozgrywki – dwa warianty Battle Royale oraz niestandardowy Plunder, w którym celem staje się zdobywanie pieniędzy.

https://www.callofduty.com/pl/warzone


World of …. coś tam
Czołgi, statki, samoloty
https://eu.wargaming.net/en

Among US
Among Us jest nietypową grą sieciową, w której wraz z innymi graczami staramy się przygotować statek kosmiczny do podróży. W wykonaniu zadania przeszkadzają nam ukryci w grupie sabotażyści. Produkcja została opracowana przez studio Innersloth.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.innersloth.spacemafia&hl=pl&gl=US

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Karciana gra logiczna osadzona w fantastycznym świecie Azeroth, znanym z cyklu Warcraft. Tytuł wyprodukowany został przez firmę Blizzard Entertainment, a źródłem inspiracji dla deweloperów stała się m.in. kultowa, kolekcjonerska gra karciana Magic: The Gathering.
https://hearthstone.blizzard.com/pl-pl


Gwint

Samodzielna wersja kolekcjonerskiej gry karcianej, która pojawiła się po raz pierwszy w bestsellerowym RPG-u akcji Wiedźmin 3: Dziki Gon studia CD Projekt RED i szybko okrzyknięta została jedną z najlepszych minigier w historii branży.
https://www.playgwent.com/pl


Century: Age of Ashes 

Darmowa sieciowa gra multiplayer, gra na zasadzie 3v3 lub 6v6. Prowadzimy podniebne bitwy ujeżdżając smoki. Klika trybów gry, jak deathmatch , kolekcjonowanie czy grab the flag. 

Producent: Advanced Mobile Applications

https://www.century-age-of-ashes.com


Multiversus 

MultiVersus to darmowa gra walki ( Bijatyka) crossover opracowana przez Player First Games i opublikowana przez Warner Bros. Interactive Entertainment. Gra zawiera różne postacie z katalogu Warner Bros. Discovery, w tym te z Warner Bros., DC Comics, HBO, Turner Entertainment i Cartoon Network.

https://multiversus.com/pl


Popularne posty z tego bloga

Continue #4 E3 bez TRZY i bez E

Super CHARGE #2 - na żywo z... Summer Game Fest 2023

Critical Hit #6 - Inwestorzy nienawidzą @Arkadikuss